Ne Aramıştınız?

Balsan Groove

Karo Halı; modüler, sökülüp takılabilir, temizliği ve bakımı kolay, uzun ömürlü, konforlu ve dekoratif bir zemin kaplamasıdır. Tekstil esaslı olması sebebi ile bulunduğu ortamı çok daha sıcak ve şık gösterir, ayrıca antistatik özelliği ürüne katılmış olan artı bir değerdir.

Her bütçeye ve tercihe hitap eden, farklı özellik ve modellerde karo halı çeşitlerimiz ile siz de bulunduğunuz alanlara fark yaratabilirsiniz.

Kullanım alanları; sinema ve tiyatro salonlarında, konferans, konser ve kongre salonlarında, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, havaalanlarında, fuarcılık sektöründe, ofis mekanlarında, oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binaları ve şubelerinde, devlet dairelerinde tercih edilmektedir.

Dayanıklılık gerektiren ortamlarınızda, yüzey koruması itibari ile temizliği kolay, akustik tabanı sayesinde ses izolasyon performansı yüksek, tekstil olması sebebi ile de konforlu, şık ve sıcak olmasını istediğiniz tüm mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

0
Teklif İste

Ürünlerimize aşağıdaki iletişim formunu doldurarak ya da 0 312 490 16 16 numaralı destek hattımızı arayarak kolayca ulaşabilirsiniz...

Banka havalesi ile yapılan alış veriş işlemlerinde, ödemeyi yaptıkan sonra aşağıdaki iletişim formunu doldurmalısınız. Ödemeler muhasebe departmanımızca mesai saatleri içinde takip edilmektedir. Ürün, adres ve adet bilgilerini iletişim formunun mesajınız bölümüne yazabilirsiniz.

Ad Soyad:
E-posta:
Telefon:
Firma Bilgileri:
Adres:
Sipariş Adedi:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
471737
Güvenlik Kodu Doğrulama:
 
Teknik Özellikler

Ürünün teknik özelliklerine aşağıdaki bağlantı yoluyla ulaşabilirsiniz.

Balsan Groove - Teknik Özellikler

Fotoğraflar
0
 
Sorular


Hiç Soru Sorulmamış. İlk soruyu siz sorun...

Yorumlar


Hiç Yorum Yapılmamış. İlk yorumu siz yapın...