Deckart Yapı

Deckart Yapı Sistemleri esnek zemin kaplamaları(PVC,Epoksi, Karo-Rulo Halı, Akrilik Zemin vb.) iş kolunda faaliyet gösteren bir firmadır. Doğru mahalde doğru ürün kullanımını amaç edinmiş olan Deckart‚ "Doğru Zemindesiniz‘‘ sloganı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.

Profesyonel satış - pazarlama, kalite kontrol - montaj ekipleriyle ve Türkiye genelinde dinamik ve aktif durumdadır.

Deckart Yapı Sistemleri geniş ürün çeşitliliği ile müşterilerinin istediği sayısız tasarım konseptlerinin gerçekleştirilmesini mümkün kılar.

Kalite Politikamız; müşterilerimize doğayla barışık uzun ömürlü esnek zemin kaplamaları sunarak çağdaş çözümler üretmektir.

Müşterilerimize sunduğumuz bütün ürünler çevre ile barışık olup hizmet politikamız ürün seçiminden depolama, sevkiyat ve uygulama aşamalarına kadar devam eder.

Müşterilerimize karşı sorumluluğumuz; keşif ve metraj çalışmaları ile başlayıp, anahtar teslim uygulama ve uygulama sonrası kalite kontrole kadar devam eden bir süreçtir. Amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

Kalite kontrol ve iş teslimi sonrasında müşteri memnuniyeti, dilek ve şikâyetlerinin takibi alanında Türkiye'de en titiz ve en sistemli çalışan şirket olmanın gururunu taşımaktayız.

5
 

 

Randevu Al
Ad Soyad:
E-posta:
Telefon:
Randevu Tarihi:
Randevu Saati:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
956463
Güvenlik Kodu Doğrulama: